Salonai | Klasikos namai

Salonai

Subtila

Uždaryti
Telefonas: +370 650 91711
Paštas: info@subtila.lt

BALDŲ SALONAS

„Subtila“ – tai stilingų, kokybiškų, optimaliai kainuojančių minkštų miegamojo lovų ir svetainės baldų prekės vardas. Universalios, ortopediniam čiužiniui skirtos lovų grotelės užtikrina sveiką ir malonų poilsį. Užvalkalai – iš kokybiškų natūralių lino ar medvilnės ir mišrių audinių. Juos lengva nuimti, valyti, keisti. Minkšti svetainės baldai – itališko dizaino. Kai kurie sofų modeliai su miegamaisiais mechanizmais.

Slenkančios sistemos

Uždaryti
Telefonas: +370 698 52 044, (+370) 5 231 11 92
Paštas: info@ssistemos.lt

 Turime ištikimų klientų ratą, kuris kasmet gausėja - nes puoselėjame geriausias nestandartinių baldų projektavimo, gamybos ir montavimo tradicijas. UAB „Lorte Studio“ atstovauja žinomas Vakarų Europos įmones - plieno ir aliuminio profilių gamintojus  - kompaniją „Stanley“ (Anglija), „Rival“ (Norvegija), „Noteborn“ (Olandija), aukščiausios kokybės laminuotos drožlių plokštės gamintoją „Egger“ (Austrija), metalinės spintų  ir drabužinių įrangos gamintoją „Norscan“ (Norvegija). Šių tiekėjų produkcija pasižymi aukšta kokybe. Mūsų pagaminti ir sumontuoti baldai nepriekaištingai tarnauja ilgus metus.

Esame įsikūrę KLASIKOS NAMŲ antrame aukšte.

Kviečiame apsilankyti!

 

 

Apdailos namai

Uždaryti
Telefonas: +370 644 03644
Paštas: info@apdailosnamai.lt

 

UAB „Apdailos namai“ tai specializuotas plytelių salonas, siūlantis sertifikuotą aukščiausios kokybės produkciją interjero bei eksterjero apdailai.

Salone įsikūrusiame prekybos centro „Klasikos namai“ 3 aukšte rasite itin platų originalių plytelių pasirinkimą už prieinamą kainą bei jaunatvišką profesionalių interjero dizainerių komandą, kuri padės Jums visais interjero klausimais.

Augame ir tobulėjame kasdien, tad labai džiaugiamės patekę į “Gazelė 2017” sąrašą. Būti viena sparčiausiai augančių įmonių Lietuvoje – didelis įvertinimas ir motyvacija stengtis dar labiau.

Laukiame Jūsų darbo dienomis 10-19 val. bei šeštadieniais 10-16 val.

 

UBWS Rankų darbo kūriniai

Uždaryti
Telefonas: +370 699 85550
Paštas: uniquebalticwood@gmail.com

Kai kalbame apie dizainą, mes sakome, kad mus įkvepia pati gamta. Kiekvienos atskiros lentos spalva ir forma mus tarsi nukreipia prie vienų ar kitų dizaino sprendimų. Visi mazgai, neįprasto grudėtumo raštai ir spalvos variacijos (kitimas) arba kitaip sakant trūkumai”, kuriuos serijinės gamybos baldų gamintojai pašalintų, mums tai yra savybės - privalumai, kurios suteikia kiekvienam mūsų pagamintam baldui jo unikalų charakterį ir kuris niekada negali būti pakartotas. Visi gaminiai yra tik rankų darbo kūriniai. Baldai, kurie kuria ir pasakoja savo istoriją…

E-durys

Uždaryti
Telefonas: +37061499812
Paštas: info@e-durys.com

E-durys tai elektroninė durų parduotuvė, prekiaujanti vidaus, lauko, specializuotos paskirties durimis bei durų priedais.

Čia rasite duris pasižyminčias ne tik savitu stiliumi ar unikaliu dizainu, bet ir išskirtiniu funkcionalumu: nematomas vidaus duris, stumdomas duris, abipuses varstomas duris, priešgaisrines ar garsą izoliuojančias duris.

Savo klientams siūlome tik tokias duris, kurių kokybe įsitikiname patys:

* vykstame į gamyklas ir įvertiname ar durų kokybė atitinka mūsų keliamus reikalavimus.

* konsultuodamiesi su interjero dizaineriais, kuriame naujus, modernius durų modelius.

E-durys elektroninėje parduotuvėje duris galite išsirinkti pagal pageidaujamą spalvą, išmatavimus, paviršių, stilių bei daugelį kitų pasirinkimų. Jei durų užsakymo procesas jums pasirodytų keblus, mūsų meistrai patars ir pagelbės Jums kiekviename žingsnyje: atvyksime į jūsų namus ar biurą, padėsime išsirinkti tinkamiausią durų modelį, išmatuosime durų angas, o įsigijus duris rekomenduosime durų montuotoją.

Finų medis

Uždaryti
Telefonas: +37063005787
Paštas: info@finumedis.lt

Pagrindinė mūsų įmonės veikla - prekyba medžiagomis baldų gamybai (laminuotos medžio drožlių plokštės LMDP, stalviršiai, briaunų laminavimo juostelės, medžio dulkių plokštės, aukšto slėgio laminatai ir t.t.)
Atstovaujame vieną didžiausių ir garsiausių baldinių plokščių gamintojų Europoje - EGGER (Austrija).
www.egger.com

Produktai:

Laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) - EGGER, KRONOPOL
Stalviršiai - EGGER, Duropal, Krono
Aukšto slėgio laminatai
Compact (kompaktiniai) laminatai
Korinės (lengvos) plokštės
Medžio plaušo plokštės MDF
Fasadiniai elementai

Informacija telefonais: +370 5 2375868, +370 699 30073, +370 655 99461
 

 

Baltijos durys

Uždaryti
Telefonas: +37061335445; +37061792193
Paštas: info@doorsbaltics.com

Baltijos durys

Kompanija „Baltijos durys“ džiaugiasi galėdama pasiūlyti Jums mūsų prekės ženklo DOORS BALTICS emaliuotas vidaus duris.

Kartu su gamintoju mes užsiimame emaliuotų vidaus durų projektavimu, gamyba ir pardavimu.

Durys yra viena iš svarbiausių bet kurio interjero apipavidalinimo dalių. Jų parinkimui reikalingas labai kruopštus požiūris, ir tai susiję ne tik su kokybe, kurios vaidmuo yra pagrindinis, bet ir su estetinėmis gaminio charakteristikomis. Mes dirbame tik su natūraliomis, ekologiškai grynomis medžiagomis. Visa DOORS BALTICS produkcija gaminama su modernia gamybos įranga, todėl atitinka pasaulinius kokybės standartus.

Kompanijos gamintojos ir generalinio distributoriaus UAB „Baltijos durys” bendradarbiavimo dėka pavyko žymiai išplėsti verslo mastus ir realizavimo rinkos geografiją. Mūsų produkcija realizuojama Baltijos šalyse,  JAV ir vakarų Europoje.

Situacija rinkoje nuolat kinta, mes visada esame informuoti apie paskutinius pokyčius ir tendencijas. Įdėmiai stebėdami verslo bendrijos vystymąsi, šiuolaikinės rinkos poreikių evoliuciją, mes siekiame įdiegti naujus metodus ir technologijas bei galime greitai įvertinti, kurie iš jų išlaikys laiko patikrinimą.

Mes mylime savo darbą. Viskas, ką mes darome - darome dėl jūsų!

www.sofiadoors.eu

www.doorsbaltics.com

BN Tekstilė

Uždaryti
Telefonas: +370 615 17645
Paštas: vilnius.bntextile@gmail.com

IĮ „BN Tekstilė“ tekstilės rinkoje žinoma jau beveik 30 metų ir specializuojasi keliose srityse:

Pirmoji sritis – esame audinių užuolaidoms, baldams, staltiesėms, lovatiesėms didmenininkai. Audinius vežamės iš įvairių pasaulio šalių, tad asortimentas platus, kainos patrauklios. Jeigu mūsų asortimente klientai neranda reikalingo audinio, mes, bendradarbiaudami su gausybe tiekėjų, turime galimybę audinį pagaminti pagal individualų užsakymą – reikalingą spalvą, struktūra, sudėtį.

Antroji sritis - privačių butų, namų, taip pat visuomeninių objektų, tokių kaip  restoranai, viešbučiai, sanatorijos, medicinos centrai, poilsio namai, kultūros centrai,  ir kt. dekoravimas, bendradarbiavimas su architektais, interjero dizaineriais, projektų vystytojais. Apart gausaus įprastų audinių asortimento, patalpoms, turinčioms specialius reikalavimus, galime pasiūlyti sertifikuotų šviesai nelaidžių, akustinių, nedegių bei drėgmei atsparių audinių. Klientui pageidaujant, pritaikome užuolaidoms tinkančius bėgelius ar karnizus, juos sumontuojame, jeigu langai arba nišos nestandartinės - išlenkiame.

Trečioji sritis – užuolaidos scenoms. Mūsų darbais jau džiaugiasi nemažai Lietuvos mokyklų, kultūros centrų, teatrų. Sandėlyje turime įvairių scenos užuolaidoms tinkančių audinių ir mechanizmų. Mūsų specialistai padaro viską nuo iki – nuo matavimų iki užuolaidų pakabinimo.

 

Minkštos kėdės

Uždaryti
Telefonas: +37068897531
Paštas: info@minkstoskedes.lt

 „Minkštos kėdės“- tai jaukumas ir patogumas Jūsų namams! Mes siūlome platų asortimentą minkštų kėdžių, krėslų, minkštasuolių ir kitų minkštų sėdimųjų baldų. Mes turime daug standartinių modelių, tačiau kiekvienas užsakymas yra unikalus. Jūs galite rinktis audinį, medienos apdailos spalvas, siuvinėjimo tipą bei kitus aksesuarus, būtent dėl to mūsų baldus labai lengva pritaikyti tiek moderniuose tiek klasikiniuose interjeruose. Mūsų ekspozicijoje taip pat yra valgomųjų stalų, kuriuos galite prisiderinti prie pasirinktų kėdžių/krėslų.

Maloniai kviečiame užsukti į mūsų ekspoziciją, mes jau norime Jums patarti kaip sukurti jaukumą ir patogumą Jūsų namuose !

www.minkstoskedes.lt ; www.minkstos-kedes.lt

KANDELAS šviestuvai

Uždaryti
Telefonas: .+37060804714
Paštas: info@kandelas.lt

UAB „Kandelas“ įkurta 2011m. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: apšvietimo projektavimas, prekyba šviestuvais, baldais, interjero aksesuarais. Mūsų patirtis apšvietimo srityje 6 metai. Esame jauni, tačiau labai aktyvūs, darbštūs, kūrybingi ir nuolat tobulėjantys. Kasmet dalyvaujame tarptautinėse interjero, apšvietimo parodose, domimės naujausiomis interjero dizaino tendencijomis, todėl galime pasiūlyti naujausius apšvietimo sprendimus.

Tel.: +37060804714; +37060804713

El.p.: info@kandelas.ltmonika@kandelas.lt

 

Stilingos grindys

Uždaryti
Telefonas: +37065677666
Paštas: info@ecofloor.lt

Prabangiam Jūsų interjerui „Stilingos grindys“ atveria duris į platų raštinio parketo bei modernių grindų pasaulį, apjungiantį raštinio masyvo parketo grožį ir šiuolaikinių technologijų patikimumo derinį.

Jūsų individualiam pasirinkimui yra:

 • stilingas natūralaus ąžuolo masyvo skydinis raštinis parketas;
 • išskirtinio grožio kokybiškas dvisluoksnis parketas;
 • aukštos klasės modernios dvisluoksnės medinės parketinės lentos

Visos „Stilingos grindys“ kolekcijos garantuoja ne tik ilgalaikį grožį, bet ir eksploatacinį patikimumą: visų konstrukcijų apatinis sluoksnis padarytas iš drėgmei atsparios daugiasluoksnės beržo faneros, kas savo ruožtu leidžia šias medines grindis montuoti ir ant šildomų grindų. Paprastosios eglutės, prancūziškosios eglutės ar kitais Jūsų pasirinktais raštais suklotos grindys atrodys ne tik gražiai bet ir tarnaus ilgai !

Stilingų grindų paviršius užbaigtas naudojant kieto vaško alyvą, kas leidžia labiau išryškinti medžio tekstūrą ir gamtinį medienos grožį. Tai suteikia malonų jausmą prisiliečiant prie šių medinių paviršių. Visos grindys yra lengvai prižiūrimos ir eksploatuojamos.

 „Stilingos grindys“ parenka Jums tik aukštos kokybės, patikimus ir ilgaamžius gaminius, pagamintus vien tik iš premium-klasės medžiagų. Visos raštinių grindų kolekcijos atrodo elegantiškai ir tuo pačiu metu natūraliai. O dėl prieinamos kainos tokias  grindis galima kloti ne tik aukštos klasės viešbučių salėse, bet ir  paprastame bute su šiuolaikiniu klasikiniu dizainu.

Mes stengiamės praplėsti mūsų grindų asortimentą siūlydami Jums ne tik platų spalvų gamos spektrą, paviršių apdirbimo skirtingas technologijas, bet ir taikome įvairius tvirtinimo-klojimo raštus, tenkinančius įvairių stilių bei interjerų kūrėjų poreikius.

„Stilingos grindys“ – tai atradimas elitinių interjerų vertintojams!

Ecofloor grindys

Uždaryti
Telefonas: +37065677666
Paštas: info@ecofloor.lt

Prabangiam Jūsų interjerui „Ecofloor“ atveria duris į platų raštinio parketo bei modernių grindų pasaulį, apjungiantį raštinio masyvo parketo grožį ir šiuolaikinių technologijų patikimumo derinį.

Jūsų individualiam pasirinkimui yra:

 • stilingas natūralaus ąžuolo masyvo skydinis raštinis parketas;
 • išskirtinio grožio kokybiškas dvisluoksnis parketas;
 • aukštos klasės modernios dvisluoksnės medinės parketinės lentos

Visos „Ecofloor“ kolekcijos garantuoja ne tik ilgalaikį grožį, bet ir eksploatacinį patikimumą: visų konstrukcijų apatinis sluoksnis padarytas iš drėgmei atsparios daugiasluoksnės beržo faneros, kas savo ruožtu leidžia šias medines grindis montuoti ir ant šildomų grindų. Paprastosios eglutės, prancūziškosios eglutės ar kitais Jūsų pasirinktais raštais suklotos grindys atrodys ne tik gražiai bet ir tarnaus ilgai !

„Ecofloor“ paviršius užbaigtas naudojant kieto vaško alyvą, kas leidžia labiau išryškinti medžio tekstūrą ir gamtinį medienos grožį. Tai suteikia malonų jausmą prisiliečiant prie šių medinių paviršių. Visos grindys yra lengvai prižiūrimos ir eksploatuojamos.

 „Ecofloor“ parenka Jums tik aukštos kokybės, patikimus ir ilgaamžius gaminius, pagamintus vien tik iš premium-klasės medžiagų. Visos raštinių grindų kolekcijos atrodo elegantiškai ir tuo pačiu metu natūraliai. O dėl prieinamos kainos tokias  grindis galima kloti ne tik aukštos klasės viešbučių salėse, bet ir  paprastame bute su šiuolaikiniu klasikiniu dizainu.

Mes stengiamės praplėsti mūsų grindų asortimentą siūlydami Jums ne tik platų spalvų gamos spektrą, paviršių apdirbimo skirtingas technologijas, bet ir taikome įvairius tvirtinimo-klojimo raštus, tenkinančius įvairių stilių bei interjerų kūrėjų poreikius.

„Ecofloor“ – tai atradimas elitinių interjerų vertintojams!

Sofalova.lt

Uždaryti
Telefonas: +37067931322
Paštas: info@sofalova.lt

Sofalova.lt yra didžiausia ir populiariausia sofų internetinė parduotuvė Lietuvoje, kuri nuo šiol visus savo pirkėjus kviečia apsilankyti ir fizinėje parduotuvėje Vilniuje. Turėdami ilgametę patirtį sofų gamyboje ir pardavime, atrinkome ir suformavome didžiausią aukštos kokybės ir išskirtinio komforto sofų asortimentą. Mūsų parduotuvėje Vilniuje visuomet rasite perkamiausių ir populiariausių sofų bei sofų lovų ekspoziciją. Jei ieškote kokybės ir išskirtinumo, tikrai verta aplankyti mus, nes Sofalova.lt yra geriausia vieta pirkti sofas. 

 https://www.facebook.com/sofalova.lt/

www.sofalova.lt

modernarch. design studio

Uždaryti
Telefonas: +37064109900
Paštas: info@modernarch.eu

NESTANDARTINIŲ / INDIVIDUALIŲ BALDŲ DIZAINAS IR GAMYBA. VISI: VIRTUVĖS, SVETAINĖS, VALGOMOJO, PRIEŠKAMBARIO, MIEGAMOJO, VONIOS BALDAI, SPINTOS.

• INTERJERO PROJEKTAVIMAS IR ĮGYVENDINIMAS.

Projektuojame, gaminame, montuojame, suteikiame garantiją ir tolesnį aptarnavimą.

• Patraukli kaina ir džiuginanti kokybė. • Klientų rekomendacijos.

Gaukite mūsų pasiūlymą jau šiandien!

Siekiame išlaikyti gerą vardą baldų gamybos srityje, todėl naudojame tik auštos kokybės medžiagas, prisiimame garantinio aptarnavimo atsakomybę ir siūlome džiuginančią kainą.

Operatyvūs gamybos terminai, platus medžiagų pasirinkimas ir iki smulkmenų apgalvotos detalės. Padėsime realizuoti Jūsų idėją, patarsime kaip funkcionaliai suplanuoti baldus, atrasime prie interjero derantį sprendimą.

 1. Subtila
 2. Slenkančios sistemos
 3. Apdailos namai
 4. UBWS Rankų darbo kūriniai
 5. E-durys
 6. Finų medis
 7. Baltijos durys
 8. BN Tekstilė
 9. Minkštos kėdės
 10. KANDELAS šviestuvai
 11. Stilingos grindys
 12. Ecofloor grindys
 13. Sofalova.lt
 14. modernarch. design studio