Salonai | Klasikos namai

Salonai

Subtila

Uždaryti
Telefonas: +370 650 91711
Paštas: info@subtila.lt

BALDŲ SALONAS

„Subtila“ – tai stilingų, kokybiškų, optimaliai kainuojančių minkštų miegamojo lovų ir svetainės baldų prekės vardas. Universalios, ortopediniam čiužiniui skirtos lovų grotelės užtikrina sveiką ir malonų poilsį. Užvalkalai – iš kokybiškų natūralių lino ar medvilnės ir mišrių audinių. Juos lengva nuimti, valyti, keisti. Minkšti svetainės baldai – itališko dizaino. Kai kurie sofų modeliai su miegamaisiais mechanizmais.

Slenkančios sistemos

Uždaryti
Telefonas: +370 698 52 044, (+370) 5 231 11 92
Paštas: info@ssistemos.lt

 Turime ištikimų klientų ratą, kuris kasmet gausėja - nes puoselėjame geriausias nestandartinių baldų projektavimo, gamybos ir montavimo tradicijas. UAB „Lorte Studio“ atstovauja žinomas Vakarų Europos įmones - plieno ir aliuminio profilių gamintojus  - kompaniją „Stanley“ (Anglija), „Rival“ (Norvegija), „Noteborn“ (Olandija), aukščiausios kokybės laminuotos drožlių plokštės gamintoją „Egger“ (Austrija), metalinės spintų  ir drabužinių įrangos gamintoją „Norscan“ (Norvegija). Šių tiekėjų produkcija pasižymi aukšta kokybe. Mūsų pagaminti ir sumontuoti baldai nepriekaištingai tarnauja ilgus metus.

Esame įsikūrę KLASIKOS NAMŲ antrame aukšte.

Kviečiame apsilankyti!

 

 

Apdailos namai

Uždaryti
Telefonas: +370 644 03644
Paštas: info@apdailosnamai.lt

 

UAB „Apdailos namai“ tai specializuotas plytelių salonas, siūlantis sertifikuotą aukščiausios kokybės produkciją interjero bei eksterjero apdailai.

Salone įsikūrusiame prekybos centro „Klasikos namai“ 3 aukšte rasite itin platų originalių plytelių pasirinkimą už prieinamą kainą bei jaunatvišką profesionalių interjero dizainerių komandą, kuri padės Jums visais interjero klausimais.

Augame ir tobulėjame kasdien, tad labai džiaugiamės patekę į “Gazelė 2017” sąrašą. Būti viena sparčiausiai augančių įmonių Lietuvoje – didelis įvertinimas ir motyvacija stengtis dar labiau.

Laukiame Jūsų darbo dienomis 10-19 val. bei šeštadieniais 10-16 val.

 

E-durys

Uždaryti
Telefonas: +37061499812
Paštas: info@e-durys.com

E-durys tai elektroninė durų parduotuvė, prekiaujanti vidaus, lauko, specializuotos paskirties durimis bei durų priedais.

Čia rasite duris pasižyminčias ne tik savitu stiliumi ar unikaliu dizainu, bet ir išskirtiniu funkcionalumu: nematomas vidaus duris, stumdomas duris, abipuses varstomas duris, priešgaisrines ar garsą izoliuojančias duris.

Savo klientams siūlome tik tokias duris, kurių kokybe įsitikiname patys:

* vykstame į gamyklas ir įvertiname ar durų kokybė atitinka mūsų keliamus reikalavimus.

* konsultuodamiesi su interjero dizaineriais, kuriame naujus, modernius durų modelius.

E-durys elektroninėje parduotuvėje duris galite išsirinkti pagal pageidaujamą spalvą, išmatavimus, paviršių, stilių bei daugelį kitų pasirinkimų. Jei durų užsakymo procesas jums pasirodytų keblus, mūsų meistrai patars ir pagelbės Jums kiekviename žingsnyje: atvyksime į jūsų namus ar biurą, padėsime išsirinkti tinkamiausią durų modelį, išmatuosime durų angas, o įsigijus duris rekomenduosime durų montuotoją.

Finų medis

Uždaryti
Telefonas: +37063005787
Paštas: info@finumedis.lt

Pagrindinė mūsų įmonės veikla - prekyba medžiagomis baldų gamybai (laminuotos medžio drožlių plokštės LMDP, stalviršiai, briaunų laminavimo juostelės, medžio dulkių plokštės, aukšto slėgio laminatai ir t.t.)
Atstovaujame vieną didžiausių ir garsiausių baldinių plokščių gamintojų Europoje - EGGER (Austrija).
www.egger.com

Produktai:

Laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) - EGGER, KRONOPOL
Stalviršiai - EGGER, Duropal, Krono
Aukšto slėgio laminatai
Compact (kompaktiniai) laminatai
Korinės (lengvos) plokštės
Medžio plaušo plokštės MDF
Fasadiniai elementai

Informacija telefonais: +370 5 2375868, +370 699 30073, +370 655 99461
 

 

Baltijos durys

Uždaryti
Telefonas: +37061335445; +37061792193
Paštas: info@doorsbaltics.com

Baltijos durys

Kompanija „Baltijos durys“ džiaugiasi galėdama pasiūlyti Jums mūsų prekės ženklo DOORS BALTICS emaliuotas vidaus duris.

Kartu su gamintoju mes užsiimame emaliuotų vidaus durų projektavimu, gamyba ir pardavimu.

Durys yra viena iš svarbiausių bet kurio interjero apipavidalinimo dalių. Jų parinkimui reikalingas labai kruopštus požiūris, ir tai susiję ne tik su kokybe, kurios vaidmuo yra pagrindinis, bet ir su estetinėmis gaminio charakteristikomis. Mes dirbame tik su natūraliomis, ekologiškai grynomis medžiagomis. Visa DOORS BALTICS produkcija gaminama su modernia gamybos įranga, todėl atitinka pasaulinius kokybės standartus.

Kompanijos gamintojos ir generalinio distributoriaus UAB „Baltijos durys” bendradarbiavimo dėka pavyko žymiai išplėsti verslo mastus ir realizavimo rinkos geografiją. Mūsų produkcija realizuojama Baltijos šalyse,  JAV ir vakarų Europoje.

Situacija rinkoje nuolat kinta, mes visada esame informuoti apie paskutinius pokyčius ir tendencijas. Įdėmiai stebėdami verslo bendrijos vystymąsi, šiuolaikinės rinkos poreikių evoliuciją, mes siekiame įdiegti naujus metodus ir technologijas bei galime greitai įvertinti, kurie iš jų išlaikys laiko patikrinimą.

Mes mylime savo darbą. Viskas, ką mes darome - darome dėl jūsų!   

www.sofiadoors.eu

www.doorsbaltics.com

KANDELAS šviestuvai

Uždaryti
Telefonas: .+37060804714
Paštas: info@kandelas.lt

UAB „Kandelas“ įkurta 2011m. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: apšvietimo projektavimas, prekyba šviestuvais, baldais, interjero aksesuarais. Mūsų patirtis apšvietimo srityje 6 metai. Esame jauni, tačiau labai aktyvūs, darbštūs, kūrybingi ir nuolat tobulėjantys. Kasmet dalyvaujame tarptautinėse interjero, apšvietimo parodose, domimės naujausiomis interjero dizaino tendencijomis, todėl galime pasiūlyti naujausius apšvietimo sprendimus.

Tel.: +37060804714; +37060804713

El.p.: info@kandelas.ltmonika@kandelas.lt

 

Stilingos grindys

Uždaryti
Telefonas: +37065677666
Paštas: info@ecofloor.lt

Prabangiam Jūsų interjerui „Stilingos grindys“ atveria duris į platų raštinio parketo bei modernių grindų pasaulį, apjungiantį raštinio masyvo parketo grožį ir šiuolaikinių technologijų patikimumo derinį.

Jūsų individualiam pasirinkimui yra:

 • stilingas natūralaus ąžuolo masyvo skydinis raštinis parketas;
 • išskirtinio grožio kokybiškas dvisluoksnis parketas;
 • aukštos klasės modernios dvisluoksnės medinės parketinės lentos

Visos „Stilingos grindys“ kolekcijos garantuoja ne tik ilgalaikį grožį, bet ir eksploatacinį patikimumą: visų konstrukcijų apatinis sluoksnis padarytas iš drėgmei atsparios daugiasluoksnės beržo faneros, kas savo ruožtu leidžia šias medines grindis montuoti ir ant šildomų grindų. Paprastosios eglutės, prancūziškosios eglutės ar kitais Jūsų pasirinktais raštais suklotos grindys atrodys ne tik gražiai bet ir tarnaus ilgai !

Stilingų grindų paviršius užbaigtas naudojant kieto vaško alyvą, kas leidžia labiau išryškinti medžio tekstūrą ir gamtinį medienos grožį. Tai suteikia malonų jausmą prisiliečiant prie šių medinių paviršių. Visos grindys yra lengvai prižiūrimos ir eksploatuojamos.

 „Stilingos grindys“ parenka Jums tik aukštos kokybės, patikimus ir ilgaamžius gaminius, pagamintus vien tik iš premium-klasės medžiagų. Visos raštinių grindų kolekcijos atrodo elegantiškai ir tuo pačiu metu natūraliai. O dėl prieinamos kainos tokias  grindis galima kloti ne tik aukštos klasės viešbučių salėse, bet ir  paprastame bute su šiuolaikiniu klasikiniu dizainu.

Mes stengiamės praplėsti mūsų grindų asortimentą siūlydami Jums ne tik platų spalvų gamos spektrą, paviršių apdirbimo skirtingas technologijas, bet ir taikome įvairius tvirtinimo-klojimo raštus, tenkinančius įvairių stilių bei interjerų kūrėjų poreikius.

„Stilingos grindys“ – tai atradimas elitinių interjerų vertintojams!

Ecofloor grindys

Uždaryti
Telefonas: +37065677666
Paštas: info@ecofloor.lt

Prabangiam Jūsų interjerui „Ecofloor“ atveria duris į platų raštinio parketo bei modernių grindų pasaulį, apjungiantį raštinio masyvo parketo grožį ir šiuolaikinių technologijų patikimumo derinį.

Jūsų individualiam pasirinkimui yra:

 • stilingas natūralaus ąžuolo masyvo skydinis raštinis parketas;
 • išskirtinio grožio kokybiškas dvisluoksnis parketas;
 • aukštos klasės modernios dvisluoksnės medinės parketinės lentos

Visos „Ecofloor“ kolekcijos garantuoja ne tik ilgalaikį grožį, bet ir eksploatacinį patikimumą: visų konstrukcijų apatinis sluoksnis padarytas iš drėgmei atsparios daugiasluoksnės beržo faneros, kas savo ruožtu leidžia šias medines grindis montuoti ir ant šildomų grindų. Paprastosios eglutės, prancūziškosios eglutės ar kitais Jūsų pasirinktais raštais suklotos grindys atrodys ne tik gražiai bet ir tarnaus ilgai !

„Ecofloor“ paviršius užbaigtas naudojant kieto vaško alyvą, kas leidžia labiau išryškinti medžio tekstūrą ir gamtinį medienos grožį. Tai suteikia malonų jausmą prisiliečiant prie šių medinių paviršių. Visos grindys yra lengvai prižiūrimos ir eksploatuojamos.

 „Ecofloor“ parenka Jums tik aukštos kokybės, patikimus ir ilgaamžius gaminius, pagamintus vien tik iš premium-klasės medžiagų. Visos raštinių grindų kolekcijos atrodo elegantiškai ir tuo pačiu metu natūraliai. O dėl prieinamos kainos tokias  grindis galima kloti ne tik aukštos klasės viešbučių salėse, bet ir  paprastame bute su šiuolaikiniu klasikiniu dizainu.

Mes stengiamės praplėsti mūsų grindų asortimentą siūlydami Jums ne tik platų spalvų gamos spektrą, paviršių apdirbimo skirtingas technologijas, bet ir taikome įvairius tvirtinimo-klojimo raštus, tenkinančius įvairių stilių bei interjerų kūrėjų poreikius.

„Ecofloor“ – tai atradimas elitinių interjerų vertintojams!

my happy place

Uždaryti
Telefonas: +370 685 79710
Paštas: info@myhappyplace.lt

My Happy Place siūlo didelį vaikų interjero prekių pasirinkimą tokiomis mažomis kainomis, kad jas galėtų įsigyti kuo daugiau tėvų. Norime, kad kuo daugiau vaikų galėtų susikurti stilingą erdvę, kurioje galės žaisti, šėlti, lavinti vaizduotę, įgyvendinti kūrybines idėjas. Žaismingi ir funkcionalūs vaikiški baldai, madingos pagalvėlės ir įvairūs aksesuarai pagyvins vaikų erdvę, o šiltos spalvos sukurs jaukų ir savitą vaiko pasaulį, kuriame jis jausis išskirtinis, laimingas ir saugus. Vaikui paaugus, baldus ir kitas detales bus negaila pakeisti kitomis.

Nėra nustatytų darbo valandų-atvykti tik iš anksto susitarus.

 1. Subtila
 2. Slenkančios sistemos
 3. Apdailos namai
 4. E-durys
 5. Finų medis
 6. Baltijos durys
 7. KANDELAS šviestuvai
 8. Stilingos grindys
 9. Ecofloor grindys
 10. my happy place