Salonai | Klasikos namai

Salonai

Subtila

Uždaryti
Telefonas: +370 650 91711
Paštas: info@subtila.lt

BALDŲ SALONAS

„Subtila“ – tai stilingų, kokybiškų, optimaliai kainuojančių minkštų miegamojo lovų ir svetainės baldų prekės vardas. Universalios, ortopediniam čiužiniui skirtos lovų grotelės užtikrina sveiką ir malonų poilsį. Užvalkalai – iš kokybiškų natūralių lino ar medvilnės ir mišrių audinių. Juos lengva nuimti, valyti, keisti. Minkšti svetainės baldai – itališko dizaino. Kai kurie sofų modeliai su miegamaisiais mechanizmais.

Slenkančios sistemos

Uždaryti
Telefonas: +370 698 52 044, (+370) 5 231 11 92
Paštas: info@ssistemos.lt

 Turime ištikimų klientų ratą, kuris kasmet gausėja - nes puoselėjame geriausias nestandartinių baldų projektavimo, gamybos ir montavimo tradicijas. UAB „Lorte Studio“ atstovauja žinomas Vakarų Europos įmones - plieno ir aliuminio profilių gamintojus  - kompaniją „Stanley“ (Anglija), „Rival“ (Norvegija), „Noteborn“ (Olandija), aukščiausios kokybės laminuotos drožlių plokštės gamintoją „Egger“ (Austrija), metalinės spintų  ir drabužinių įrangos gamintoją „Norscan“ (Norvegija). Šių tiekėjų produkcija pasižymi aukšta kokybe. Mūsų pagaminti ir sumontuoti baldai nepriekaištingai tarnauja ilgus metus.

Esame įsikūrę KLASIKOS NAMŲ antrame aukšte.

Kviečiame apsilankyti!

 

 

Apdailos namai

Uždaryti
Telefonas: +370 644 03644
Paštas: info@apdailosnamai.lt

 

UAB „Apdailos namai“ tai specializuotas plytelių salonas, siūlantis sertifikuotą aukščiausios kokybės produkciją interjero bei eksterjero apdailai.

Salone įsikūrusiame prekybos centro „Klasikos namai“ 3 aukšte rasite itin platų originalių plytelių pasirinkimą už prieinamą kainą bei jaunatvišką profesionalių interjero dizainerių komandą, kuri padės Jums visais interjero klausimais.

Augame ir tobulėjame kasdien, tad labai džiaugiamės patekę į “Gazelė 2017” sąrašą. Būti viena sparčiausiai augančių įmonių Lietuvoje – didelis įvertinimas ir motyvacija stengtis dar labiau.

Laukiame Jūsų darbo dienomis 10-19 val. bei šeštadieniais 10-16 val.

 

E-durys

Uždaryti
Telefonas: +37061499812
Paštas: info@e-durys.com

E-durys tai elektroninė durų parduotuvė, prekiaujanti vidaus, lauko, specializuotos paskirties durimis bei durų priedais.

Čia rasite duris pasižyminčias ne tik savitu stiliumi ar unikaliu dizainu, bet ir išskirtiniu funkcionalumu: nematomas vidaus duris, stumdomas duris, abipuses varstomas duris, priešgaisrines ar garsą izoliuojančias duris.

Savo klientams siūlome tik tokias duris, kurių kokybe įsitikiname patys:

* vykstame į gamyklas ir įvertiname ar durų kokybė atitinka mūsų keliamus reikalavimus.

* konsultuodamiesi su interjero dizaineriais, kuriame naujus, modernius durų modelius.

E-durys elektroninėje parduotuvėje duris galite išsirinkti pagal pageidaujamą spalvą, išmatavimus, paviršių, stilių bei daugelį kitų pasirinkimų. Jei durų užsakymo procesas jums pasirodytų keblus, mūsų meistrai patars ir pagelbės Jums kiekviename žingsnyje: atvyksime į jūsų namus ar biurą, padėsime išsirinkti tinkamiausią durų modelį, išmatuosime durų angas, o įsigijus duris rekomenduosime durų montuotoją.

Finų medis

Uždaryti
Telefonas: +370 664 78138
Paštas: info@finumedis.lt

Medžiagos baldų gamybai. Atstovaujame baldinių plokščių ir stalviršių rinkos lyderius - EGGER (Austrija), UNILIN (Belgija), PURICELLI (Italija).

Prieš gamindami baldus renkatės dekorus ir spalvas. Susisuko galva? Jums padės profesionalūs dizaineriai. Ekspozicijoje:

- didesnių matmenų pavyzdžiai - kuriuose geriau matyti dekoro raštai;

- derinkite vientisą namų stilių - stalviršį, plokštes, dekoratyvines sieneles lengviau išsirinksite atsinešę savo namų apdailos medžiagų.

Informacija telefonais: +370 664 78138, +370 655 25658

Baltijos durys

Uždaryti
Telefonas: +37061792193
Paštas: info@baltijosdurys.lt

Baltijos durys

Kompanija „Baltijos durys“ džiaugiasi galėdama pasiūlyti Jums mūsų prekės ženklo DOORS BALTICS emaliuotas vidaus duris.

Kartu su gamintoju mes užsiimame emaliuotų vidaus durų projektavimu, gamyba ir pardavimu.

Durys yra viena iš svarbiausių bet kurio interjero apipavidalinimo dalių. Jų parinkimui reikalingas labai kruopštus požiūris, ir tai susiję ne tik su kokybe, kurios vaidmuo yra pagrindinis, bet ir su estetinėmis gaminio charakteristikomis. Mes dirbame tik su natūraliomis, ekologiškai grynomis medžiagomis. Visa DOORS BALTICS produkcija gaminama su modernia gamybos įranga, todėl atitinka pasaulinius kokybės standartus.

Kompanijos gamintojos ir generalinio distributoriaus UAB „Baltijos durys” bendradarbiavimo dėka pavyko žymiai išplėsti verslo mastus ir realizavimo rinkos geografiją. Mūsų produkcija realizuojama Baltijos šalyse,  JAV ir vakarų Europoje.

Situacija rinkoje nuolat kinta, mes visada esame informuoti apie paskutinius pokyčius ir tendencijas. Įdėmiai stebėdami verslo bendrijos vystymąsi, šiuolaikinės rinkos poreikių evoliuciją, mes siekiame įdiegti naujus metodus ir technologijas bei galime greitai įvertinti, kurie iš jų išlaikys laiko patikrinimą.

Mes mylime savo darbą. Viskas, ką mes darome - darome dėl jūsų!   

 

KANDELAS šviestuvai

Uždaryti
Telefonas: .+37060804714
Paštas: info@kandelas.lt

UAB „Kandelas“ įkurta 2011m. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: apšvietimo projektavimas, prekyba šviestuvais, baldais, interjero aksesuarais. Mūsų patirtis apšvietimo srityje 6 metai. Esame jauni, tačiau labai aktyvūs, darbštūs, kūrybingi ir nuolat tobulėjantys. Kasmet dalyvaujame tarptautinėse interjero, apšvietimo parodose, domimės naujausiomis interjero dizaino tendencijomis, todėl galime pasiūlyti naujausius apšvietimo sprendimus.

Tel.: +37060804714; +37060804713

El.p.: info@kandelas.ltmonika@kandelas.lt

 

Stilingos grindys

Uždaryti
Telefonas: +37065677666
Paštas: info@ecofloor.lt

StilingosGrindys.lt – specializuota aukščiausios kokybės vinilinių grindų dangos parduotuvė. Čia kiekvieno namo, biuro ar visuomeninės paskirties patalpų dangos poreikis parenkamas individualiai, geriausia kaina ir su gamintojo garantijomis!

Atstovaujame Premium klasės vinilinės grindų dangos belgų gamintojo  FLOORIFY  prekės ženklą Lietuvoje. Tik StilingosGrindys.lt salonuose rasite vienintelį ir išskirtinį  FLOORIFY   išmanųjį vinilinių grindų ekspozicinį stendą, kuris ne tik padės išsirinkti norimą grindų spalvą ar raštą, bet ir leis pamatyti, kaip vienas ar kitas vinilinių grindų pasirinkimas gali atrodyti interjere! 

StilingosGrindys.lt vinilinė grindų danga pasižymi net 6 aktualiais privalumais:

1. Nepralenkiama kokybė.

2. Hidroizoliacinės savybės.

3. Nebijo mechaninių pažeidimų.

4. Puiki estetika.

5. Lengva valyti ir prižiūrėti.

6. Patraukli kaina.

 

Kurkite stilingus ir jaukius namus kartu su StilingosGrindys.lt !

Visą vinilinių grindų asortimentą rasite mūsų salonuose:

Vilniuje Žirmūnų g. 70 „Klasikos namai"

+370 614 76 777

+370 691 99 221

vilnius@stilingosgrindys.lt

 

Kaune Pramonės pr. 8E „NIC" 2 aukštas

+3706 31 89 888

+370 656 77 666

kaunas@stilingosgrindys.lt

 

Klaipėdoje Dubysos g. 21 „Minijos baldai"

+3706 30 56 999

+370 691 99 221

klaipeda@stilingosgrindys.lt

Ecofloor grindys

Uždaryti
Telefonas: +37065677666
Paštas: info@ecofloor.lt

"Ecofloor.lt"  yra aukščiausios kokybės medinių grindų gamintojo atstovas Lietuvoje. Asortimentą sudaro medžio masyvo parketas, ąžuolo masyvo lentos bei parketlentės, tinkančios šildomoms grindims bei įvairios paskirties erdvėms. Pasirinkę Ecofloor.lt grindis gausite maksimalų paslaugų paketą nuo išsamios konsultacijos iki pasirinktų grindų įrengimo Jūsų objekte! Dirbame suteikdami garantijas.

Visos „Ecofloor“ kolekcijos užtikrina ne tik ilgalaikį medinių grindų grožį, bet ir eksploatacinį patikimumą: daugumos konstrukcijų apatinis sluoksnis sudarytas iš drėgmei atsparios daugiasluoksnės beržo faneros, kas savo ruožtu leidžia šias medines grindis montuoti ir ant šildomų paviršių. Paprastos eglutės, prancūziškos eglutės ar kitais Jūsų pasirinktais raštais klotos grindys atrodys ne tik gražiai, bet ir tarnaus ilgai !

„Ecofloor“ dauguma paviršių užbaigti naudojant kieto vaško alyvą, kas leidžia labiau išryškinti medžio tekstūrą ir gamtinį medienos grožį. Tai suteikia malonų jausmą prisiliečiant prie šių medinių paviršių. Visos grindys yra lengvai prižiūrimos ir eksploatuojamos.

 „Ecofloor“ asortimentą sudaro tik aukštos kokybės, patikimi ir ilgaamžiai gaminiai už protingą kainą!

 

Aplankykite mūsų salonus Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje: čia rasite profesionalų aptarnavimą bei išsamius atsakymus į Jums rūpimus klausimus.

 

Vilnius Žirmūnų g. 70, "Klasikos namai"

+370 631 89 888

+370 656 77 666

parketas@ecofloor.lt

 

Klaipėda Dubysos g. 21 "Minijos baldai"

+370 630 56 999

+370 656 77 666

klaipeda@ecofloor.lt

 

Kaunas Pramonės pr. 8E, Kaunas „NIC" 2 aukštas

+3706 31 89 888

+370 656 77 666

kaunas@ecofloor.lt

 

my happy place

Uždaryti
Telefonas: +370 685 79710
Paštas: info@myhappyplace.lt

My Happy Place siūlo didelį vaikų interjero prekių pasirinkimą tokiomis mažomis kainomis, kad jas galėtų įsigyti kuo daugiau tėvų. Norime, kad kuo daugiau vaikų galėtų susikurti stilingą erdvę, kurioje galės žaisti, šėlti, lavinti vaizduotę, įgyvendinti kūrybines idėjas. Žaismingi ir funkcionalūs vaikiški baldai, madingos pagalvėlės ir įvairūs aksesuarai pagyvins vaikų erdvę, o šiltos spalvos sukurs jaukų ir savitą vaiko pasaulį, kuriame jis jausis išskirtinis, laimingas ir saugus. Vaikui paaugus, baldus ir kitas detales bus negaila pakeisti kitomis.

Nėra nustatytų darbo valandų-atvykti tik iš anksto susitarus.

Domavita

Uždaryti
Telefonas: +37067038488
Paštas: pardavimai@domavita.lt

UAB "DOMAVITA" jau daug metų atstovauja vienus geriausių Vokietijos, Belgijos bei Lenkijos gamintojus, taip pat bendradarbiaujme su kitomis Lietuvos įmonėmis.

Jūsų namų bei kitų objektų įrengimui importuojame bei tiekiame rinkai šių gamintojų produkciją:

* atstovaujame Vokietijos laminuotų grindų gamintojus FALQUON® GmbH, kurie vieninteliai pasaulyje gamina ekologiškas laminuotas bei spc ( stone polymere composite ) grindis naudojant išskirtinę technologiją - sutvirtintas elektrono pluošto spinduliais (EBC system), be toksinių medžiagų - melamino, formaldehido, todėl tinka ir itin alergiškiems žmonėms. Tai puiki alternatyva natūralioms medinėms grindims. Platus kolekcijų, raštų asortimentas leidžia sukurti nuo natūralaus klasikinio iki modernaus, išskirtinio interjero. Naujos kartos akmens polimero kompozicinės (SPC) grindys klasikinio lentos dizaino THE FLOOR WOOD, sukurtos mineraliniu pagrindu - e.marble@ - apie 75% natūralių mineralų ir patvarių polimerų mišinys ( mineralinis kompozitas ).

 

* siūlome išskirtinęTer Hürne GmbH & Co. KG Südlohn Avatara grindų dangą, kuri rinkoje žinoma jau daugiau nei dešimt metų ir pelnė gerą reputaciją dėl puikios išvaizdos ir pojūčio dizaino. Dabar ter Hürne ekspertai išplėtė Avatara asortimentą savybėmis, kurios visiškai atitinka ter Hürne sveikos gyvensenos principus.  Natūralus išorėje ir protingas viduje: Avatara susideda iš Talcusan© medžiagos, kurioje 100% nėra PVC, chloro ir plastifikatorių. Be to, mažai teršalų išmetantis ir tvarus. „Avatara“ siūlo visus dizaino grindų pranašumus ir žengia dar vieną žingsnį su specialiu „MultiSense Protec“ paviršiumi: jos yra itin tvirtos, labai atsparios įbrėžimams ir lengvai prižiūrimos. Tai produktas – turintis struktūrinį, skaitmeninės spaudos, lazeriu apdirbtą paviršių. Grindų pagrindą sudaro TALCUSAN sluoksnis – tai 60 proc. kreida, 18 procentų maistinis polipropilenas. Likę 22 procentai – silikatas. Šios medžiagos visiškai natūralios, palaiko švarų ir sveikam kasdieniniam gyvenimui reikalingą mikroklimatą kambaryje. Avatara –  vandeniui visiškai atsparus produktas. Lentos atsikartojimas kas 12 m2 metrų. Paviršius panašus į trisluoksnės parketlentės laką, todėl yra tylus ir šiltas - tam užtenka ranka paliesti patį produktą. Ypatingai lengvai valomas ir prižiūrimas. Kadangi šis produktas nėra kategorijoje grindų – thermo plastic material (kaip dauguma LVT) – jį galima naudoti prie didelių vitrininių langų, gali būti tiesiogiai veikiamas saulės. Dėl dimensijų pokyčių nebuvimo galima kloti iki 150 m2 plotus be kompensacinių juostų. Gaminamas tik Vokietijoje, ter Hürne gamykloje.

* vienos geriausių vinilio/spc grindų mūsų asortimente yra Lamett (Belgija) gamintojo grindys parketvinyl.  Parketvinilo sudėtyje yra iki 70% kalkakmenio. Likusiuose 30% naudojami tik aukštos kokybės plastikai. Dėl to Lamett (Belgija) gaminiai tarnauja dešimtmečius. Tokiu būdu sunaudojama mažiau žaliavų. Parketvinilas yra atsparus drėgmei, todėl gali būti naudojamas visos namų patalpose - vonioje, virtuvėje, koridoriuje ir kambariuose.

 Dėl itin aukštos atsparumo klasės gali būti naudojamas ir intensyvaus naudojimo komercinėse patalpose. Parketvnilas Mantaro yra šiltas, jaukus ir yra kartu su integruotu paklotu, todėl papildomai jo kloti nebereikia.      

 

* atstovaujame Vokietijos išskirtinio dizaino medienos plaušo lentelių gamintoją Moderna ( Vokietija ). Medžio plaušo lentelės luboms bei sienoms yra impregnuotos, sujungimai yra užsandarinti, todėl jos yra atsparios drėgmei ir tinkamos tiek lubų apdailai, tiek sienoms tokiose patalpose, kaip vonia,  virtuvė, priepirtis ar kitos drėgnesnės patalpos. Lentelės yra ekologiškos ir  ypač lengvai montuojamos, jas galima drėgnai valyti, taip pat nebijo aukštos temperatūros - 100C.Modernūs dizainai, įvairios paviršių struktūros padeda sukurti šiuolaikišką interjerą, palankų sveikatai ir nesudėtingai montuojamos. ALKORCELL®-surfaces -  atsparūs įbrėžimams, smūgiams ir trinčiai paviršiai pasižymi įspūdingai aukšta kokybe. Patrauklumas, dekoratyviniai dekorai sukuria ypatingai išskirtinį efektą.

 

* taip pat asortimente turime vieną plačiausių medienos plaušo lentelių lubų bei sienų apdailai pasirinkimą iš Lenkijos bei Vokietijos gamyklų.

 

Mūsų įmonės tikslas - pasiūlyti kuo įvairesnius, paprastus ir kartu kokybiškus interjero sprendimų sprendimus, siūlyti išskirtinio dizaino, savybių bei itin aukštos kokybės grindų dangas. 

Lima Design

Uždaryti
Telefonas: +37061967869
Paštas: lima@limadesign.lt

Lima Design - modernių, šiuolaikiškų baldų bei šviestuvų parduotuvė!

 

Siūlome platų jau pagamintų, individualiai gaminamų baldų ir šviestuvų asortimentą atitinkanti naujausias tendencijas. Nemaža dalis baldų gali būti modifikuojami, todėl padėsime priderinti prie jau esamo Jūsų namuose interjero.

 

Mūsų tikslas yra pasiūlyti geriausią sprendimą Jūsų namams. Jeigu kylą klausimų, visada mielai atsakysime.

 1. Subtila
 2. Slenkančios sistemos
 3. Apdailos namai
 4. E-durys
 5. Finų medis
 6. Baltijos durys
 7. KANDELAS šviestuvai
 8. Stilingos grindys
 9. Ecofloor grindys
 10. my happy place
 11. Domavita
 12. Lima Design