Salonai | Klasikos namai

Salonai

Subtila

Uždaryti
Telefonas: +370 650 91711
Paštas: info@subtila.lt

BALDŲ SALONAS

„Subtila“ – tai stilingų, kokybiškų, optimaliai kainuojančių minkštų miegamojo lovų ir svetainės baldų prekės vardas. Universalios, ortopediniam čiužiniui skirtos lovų grotelės užtikrina sveiką ir malonų poilsį. Užvalkalai – iš kokybiškų natūralių lino ar medvilnės ir mišrių audinių. Juos lengva nuimti, valyti, keisti. Minkšti svetainės baldai – itališko dizaino. Kai kurie sofų modeliai su miegamaisiais mechanizmais.

Židinių studija

Uždaryti
Telefonas: +37069828187
Paštas: zidiniustudija@gmail.com

ŽIDINIŲ, KROSNELIŲ IR ŠILDYMO ĮRANGOS SALONAS

Pasaulyje garsaus norvegų ir belgų gamintojo „Dovre“ produktai – židiniai, krosnelės, viryklės.

Jie ne tik puošia intejerą, bet ir ekonomiškai šildo dideles vidaus erdves. Salono specialistai konsultuoja, projektuoja, stato židinius su marmuro, granito apdaila, gamina ir montuoja kitus gaminius iš natūralaus akmens.

Slenkančios sistemos

Uždaryti
Telefonas: +370 698 52 044, (+370) 5 231 11 92
Paštas: info@ssistemos.lt

 Turime ištikimų klientų ratą, kuris kasmet gausėja - nes puoselėjame geriausias nestandartinių baldų projektavimo, gamybos ir montavimo tradicijas. UAB „Lorte Studio“ atstovauja žinomas Vakarų Europos įmones - plieno ir aliuminio profilių gamintojus  - kompaniją „Stanley“ (Anglija), „Rival“ (Norvegija), „Noteborn“ (Olandija), aukščiausios kokybės laminuotos drožlių plokštės gamintoją „Egger“ (Austrija), metalinės spintų  ir drabužinių įrangos gamintoją „Norscan“ (Norvegija). Šių tiekėjų produkcija pasižymi aukšta kokybe. Mūsų pagaminti ir sumontuoti baldai nepriekaištingai tarnauja ilgus metus.

Esame įsikūrę KLASIKOS NAMŲ antrame aukšte.

Kviečiame apsilankyti!

 

 

Apdailos namai

Uždaryti
Telefonas: +370 644 03644
Paštas: info@apdailosnamai.lt

 

„Apdailos namai“ – tai specializuotas plytelių salonas siūlantis aukščiausios kokybės plyteles bei plytelių suklijavimo paslaugas. Plytelių salonas įsikūręs prekybos centre „Klasikos namai“ 3 aukšte, kuriame galėsite rasti inovatyvių bei išskirtinių plytelių už prieinamą kainą. Taip pat teikdami plytelių suklijavimo paslaugą, garantuojame kokybę nuo pat projekto pradžios iki pabaigos.

„Apdailos namai“ plytelių salone rasite plytelių pagamintų iš sustingusios lavos, kokoso lukšto  ar net tikrų jūros kriauklių. Taip pat siūlome naujieną Lietuvoje – inovatyvaus dizaino akmens masės terasinių lentų plyteles terasoms, sodams  ar kitiems eksterjero dizaino projektams.

Užsukite bei pamatykite mūsų plytelių kolekcijas bei įsitikinkite, jog galite susikurti išskirtį dizainą už prieinamą kainą.

Ąžuolo baldai

Uždaryti
Telefonas: +370 650 88782
Paštas: info@azuolobaldai.lt

Gaminame tvirtus ir ilgaamžius virtuvės baldus iš ąžuolo masyvo. Kiekvienas mūsų baldas unikalus – suprojektuotas atsižvelgiant į kliento skonį ir gyvenimo būdą, tad puikiai dera tiek klasikiniame, tiek moderniame ar eklektiško stiliaus interjere. Ąžuoliniai virtuvės baldai – puikus pasirinkimas, ieškančiam solidaus grožio, šilumos ir jaukumo.

ARSAN

Uždaryti
Telefonas: +370 608 08686
Paštas: salonas@arsan.lt

ARSAN vonios kambario įrangos salonas

Vonios kambario prietaisų kokybė, ergonomika ir stilius – tai svarbiausi prioritetai įsirengiant vonios kambarį. Salone eksponuojame vonias, praustuvus, dušo sistemas, vandens maišytuvus, vonios baldus ir kitus santechnikos prietaisus, taip pat skirtingų formų ir varstymo būdų dušo kabinas, kurias, pageidaujant, galime pagaminti ir pagal Jūsų individualų užsakymą.

Džiaugiamės, kad Jūsų dėka galime kartu tobulėti ir augti, todėl, panaudojus sukauptą patirtį, visada konsultuojame, rekomenduojame ir komplektuojame vonios kambario įrangą, atsižvelgdami į Jūsų norus ir pageidavimus už teisingą kainą. 

Siekant užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir tapti patikimu Jūsų partneriu komplektuojant vonios kambario įrangą, užtikriname, kad ARSAN salone įsigysite tik žinomų ir už kokybę atsakančių Europos gamintojų santechnikos prekių. 

Iki susitikimo ARSAN salone!

Įgyvendinkime Jūsų išsvajotas vonios kambario vizijas kartu!

UBWS Rankų darbo kūriniai

Uždaryti
Telefonas: +370 699 85550
Paštas: uniquebalticwood@gmail.com

Kai kalbame apie dizainą, mes sakome, kad mus įkvepia pati gamta. Kiekvienos atskiros lentos spalva ir forma mus tarsi nukreipia prie vienų ar kitų dizaino sprendimų. Visi mazgai, neįprasto grudėtumo raštai ir spalvos variacijos (kitimas) arba kitaip sakant trūkumai”, kuriuos serijinės gamybos baldų gamintojai pašalintų, mums tai yra savybės - privalumai, kurios suteikia kiekvienam mūsų pagamintam baldui jo unikalų charakterį ir kuris niekada negali būti pakartotas. Visi gaminiai yra tik rankų darbo kūriniai. Baldai, kurie kuria ir pasakoja savo istoriją…

E-DURYS

Uždaryti
Telefonas: +37061499812
Paštas: info@e-durys.com

E-durys tai elektroninė durų parduotuvė, prekiaujanti vidaus, lauko, specializuotos paskirties durimis bei durų priedais.

Čia rasite duris pasižyminčias ne tik savitu stiliumi ar unikaliu dizainu, bet ir išskirtiniu funkcionalumu: nematomas vidaus duris, stumdomas duris, abipuses varstomas duris, priešgaisrines ar garsą izoliuojančias duris.

Savo klientams siūlome tik tokias duris, kurių kokybe įsitikiname patys:

* vykstame į gamyklas ir įvertiname ar durų kokybė atitinka mūsų keliamus reikalavimus.

* konsultuodamiesi su interjero dizaineriais, kuriame naujus, modernius durų modelius.

E-durys elektroninėje parduotuvėje duris galite išsirinkti pagal pageidaujamą spalvą, išmatavimus, paviršių, stilių bei daugelį kitų pasirinkimų. Jei durų užsakymo procesas jums pasirodytų keblus, mūsų meistrai patars ir pagelbės Jums kiekviename žingsnyje: atvyksime į jūsų namus ar biurą, padėsime išsirinkti tinkamiausią durų modelį, išmatuosime durų angas, o įsigijus duris rekomenduosime durų montuotoją.

FINŲ MEDIS

Uždaryti
Telefonas: +37063005787
Paštas: info@finumedis.lt

Pagrindinė mūsų įmonės veikla - prekyba medžiagomis baldų gamybai (laminuotos medžio drožlių plokštės LMDP, stalviršiai, briaunų laminavimo juostelės, medžio dulkių plokštės, aukšto slėgio laminatai ir t.t.)
Atstovaujame vieną didžiausių ir garsiausių baldinių plokščių gamintojų Europoje - EGGER (Austrija).
www.egger.com

Produktai:

Laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) - EGGER, KRONOPOL
Stalviršiai - EGGER, Duropal, Krono
Aukšto slėgio laminatai
Compact (kompaktiniai) laminatai
Korinės (lengvos) plokštės
Medžio plaušo plokštės MDF
Fasadiniai elementai

Informacija telefonais: +370 5 2375868, +370 699 30073, +370 655 99461
 

 

Baltijos durys

Uždaryti
Telefonas: +37061335445; +37061792193
Paštas: info@doorsbaltics.com

Baltijos durys

Kompanija „Baltijos durys“ džiaugiasi galėdama pasiūlyti Jums mūsų prekės ženklo DOORS BALTICS emaliuotas vidaus duris.

Kartu su gamintoju mes užsiimame emaliuotų vidaus durų projektavimu, gamyba ir pardavimu.

Durys yra viena iš svarbiausių bet kurio interjero apipavidalinimo dalių. Jų parinkimui reikalingas labai kruopštus požiūris, ir tai susiję ne tik su kokybe, kurios vaidmuo yra pagrindinis, bet ir su estetinėmis gaminio charakteristikomis. Mes dirbame tik su natūraliomis, ekologiškai grynomis medžiagomis. Visa DOORS BALTICS produkcija gaminama su modernia gamybos įranga, todėl atitinka pasaulinius kokybės standartus.

Kompanijos gamintojos ir generalinio distributoriaus UAB „Baltijos durys” bendradarbiavimo dėka pavyko žymiai išplėsti verslo mastus ir realizavimo rinkos geografiją. Mūsų produkcija realizuojama Baltijos šalyse,  JAV ir vakarų Europoje.

Situacija rinkoje nuolat kinta, mes visada esame informuoti apie paskutinius pokyčius ir tendencijas. Įdėmiai stebėdami verslo bendrijos vystymąsi, šiuolaikinės rinkos poreikių evoliuciją, mes siekiame įdiegti naujus metodus ir technologijas bei galime greitai įvertinti, kurie iš jų išlaikys laiko patikrinimą.

Mes mylime savo darbą. Viskas, ką mes darome - darome dėl jūsų!

www.sofiadoors.eu

www.doorsbaltics.com

BN Tekstilė

Uždaryti
Telefonas: +370 615 17645
Paštas: vilnius.bntextile@gmail.com

IĮ „BN Tekstilė“ tekstilės rinkoje žinoma jau beveik 30 metų ir specializuojasi keliose srityse:

Pirmoji sritis – esame audinių užuolaidoms, baldams, staltiesėms, lovatiesėms didmenininkai. Audinius vežamės iš įvairių pasaulio šalių, tad asortimentas platus, kainos patrauklios. Jeigu mūsų asortimente klientai neranda reikalingo audinio, mes, bendradarbiaudami su gausybe tiekėjų, turime galimybę audinį pagaminti pagal individualų užsakymą – reikalingą spalvą, struktūra, sudėtį.

Antroji sritis - privačių butų, namų, taip pat visuomeninių objektų, tokių kaip  restoranai, viešbučiai, sanatorijos, medicinos centrai, poilsio namai, kultūros centrai,  ir kt. dekoravimas, bendradarbiavimas su architektais, interjero dizaineriais, projektų vystytojais. Apart gausaus įprastų audinių asortimento, patalpoms, turinčioms specialius reikalavimus, galime pasiūlyti sertifikuotų šviesai nelaidžių, akustinių, nedegių bei drėgmei atsparių audinių. Klientui pageidaujant, pritaikome užuolaidoms tinkančius bėgelius ar karnizus, juos sumontuojame, jeigu langai arba nišos nestandartinės - išlenkiame.

Trečioji sritis – užuolaidos scenoms. Mūsų darbais jau džiaugiasi nemažai Lietuvos mokyklų, kultūros centrų, teatrų. Sandėlyje turime įvairių scenos užuolaidoms tinkančių audinių ir mechanizmų. Mūsų specialistai padaro viską nuo iki – nuo matavimų iki užuolaidų pakabinimo.

 

Loretos galerija

Uždaryti
Telefonas: +37069965708
Paštas: loretosgalerija.vilnius@gmail.com

2000 m. buvo sukurta Loretos galerija, skatinanti ne tik meno rinką, tačiau ir kultūrinį, edukacinį gyvenimą.

Pagrindinės galerijos veiklos kryptys:

- įvairių Lietuvos menininkų kūrybos pristatymas bei meno kūrinių pardavimas;

- kokybiškas paveikslų, reprodukcijų, veidrodžių ir.t.t., įrėminimas;

- molbertų, drobių, porėmių užsakymų priėmimas;

- paveikslų pakabinimo sistemų pardavimas;

- dovanos ir jų pakavimas;

- atvirukai ir kaligrafinis rašymas.    

 Loretos galerijos ženklas yra žinomas ir vertinamas jau 16 metų. 

Loretos galerija

Uždaryti
Telefonas: +37069965708
Paštas: loretosgalerija.vilnius@gmail.com

Pagrindinės Loretos galerijos veiklos kryptys:

- įvairių Lietuvos menininkų kūrybos pristatymas bei meno kūrinių pardavimas;- kokybiškas paveikslų, reprodukcijų, veidrodžių ir.t.t., įrėminimas;

- molbertų, drobių, porėmių užsakymų priėmimas;- paveikslų pakabinimo sistemų pardavimas;

- dovanos ir jų pakavimas;- atvirukai ir kaligrafinis rašymas.                                                                                                                                                                                          

Loretos galerijos ženklas yra žinomas ir vertinamas jau 16 metų.

 

Lauko baldai

Uždaryti
Telefonas: +37066205805
Paštas: info@pintibaldai.eu

Išskirtinio dizaino, kokybiški, lengvi ir patogūs lauko baldai skirti terasai, žiemos sodui ar kitai jaukiai Jūsų sodo vietai.
Kiekvienas baldas – unikalus, pintas rankomis iš sintetinio ratano vytelės.
Šiuos baldus lengva prižiūrėti – pakanka pavalyti skudurėliu, jie atsparūs vandeniui, neblunka, todėl, ruošiant naujam vasaros sezonui, galima plauti tiesiog vandens srove, minkštos dalys – impregnuotos.

Mus rinktis verta, nes:

 • Rinkitės tik tai, kas Jums tinka ir patinka – daugybė galimybių apstatyti terasą;
 • Mokėkite tik gavę baldus!
 • Pristatome savo transportu – saugu, greita ir iš anksto suderinta;
 • Mūsų lauko baldai – patogiam ir kokybiškam poilsiui bei laisvalaikiui;
 • Baldų karkasas aliuminis, todėl jie lengvi ir tvirti;
 • Baldai kokybiški ir ilgaamžiai – pritaikyti mūsų oro sąlygoms;

GRINDŲ GAMA

Uždaryti
Telefonas: +370-655-42044
Paštas: info@grindugama.lt

„Grindų Gama‘‘ -  įmonė prekiaujanti  itin kokybiškomis grindų dangomis ir jų priedais.

MŪSŲ VEIKLOS PAGRINDAI:

1. Dėmesys klientui / įsiklausymas į kliento norus

Mums svarbu įsiklausyti į kiekvieno kliento norus ir poreikius, kad galėtume jam pateikti pasiūlymą,  atitinkantį  jo lūkesčius. Suteikiame visą informaciją apie kliento išsirinktą grindų dangą, jos technines ir eksploatacines savybes. Padedame ne tik išsirinkti jam tinkantį produktą, bet ir patariame jo įdiegimo ir tolimesnės priežiūros klausimais.

2. Kokybiškos ES pagamintos ir sertifikuotos grindų dangos

Visos mūsų parduodamos grindų dangos yra pagamintos ir sertifikuotos išskirtinai ES. Jų gamybą reguliuoja itin griežti aplinkosaugos įstatymai, todėl gaminiai yra nekenksmingi aplinkai, kurioje eksploatuojami.

3. Geras kainos ir kokybės santykis

Prekių pasiūlai atrenkame kokybiškus ES pripažintų gamintojų produktus ir siūlome juos įsigyti konkurencinga kaina. 

4. Platus prekių asortimentas

Nuolat plečiame ir atnaujiname savo prekių asortimentą, kad klientas turėtų galimybę surasti savo norimos grindų dangos variantą. 

Pagrindiniai siūlomi produktai:

*Laminuotos grindys

*Parketlentės

*Vinilinė danga

*Grindjuostės

*Įvairūs priedai: paklotai, klijai, alyvos, profiliai, lubų ir sienų apvadai.

 

MINKŠTOS KĖDĖS

Uždaryti
Telefonas: +37068897531
Paštas: info@minkstoskedes.lt

 „Minkštos kėdės“- tai jaukumas ir patogumas Jūsų namams! Mes siūlome platų asortimentą minkštų kėdžių, krėslų, minkštasuolių ir kitų minkštų sėdimųjų baldų. Mes turime daug standartinių modelių, tačiau kiekvienas užsakymas yra unikalus. Jūs galite rinktis audinį, medienos apdailos spalvas, siuvinėjimo tipą bei kitus aksesuarus, būtent dėl to mūsų baldus labai lengva pritaikyti tiek moderniuose tiek klasikiniuose interjeruose. Mūsų ekspozicijoje taip pat yra valgomųjų stalų, kuriuos galite prisiderinti prie pasirinktų kėdžių/krėslų.

Maloniai kviečiame užsukti į mūsų ekspoziciją, mes jau norime Jums patarti kaip sukurti jaukumą ir patogumą Jūsų namuose !

www.minkstoskedes.lt ; www.minkstos-kedes.lt

 1. Subtila
 2. Židinių studija
 3. Slenkančios sistemos
 4. Apdailos namai
 5. Ąžuolo baldai
 6. ARSAN
 7. UBWS Rankų darbo kūriniai
 8. E-DURYS
 9. FINŲ MEDIS
 10. Baltijos durys
 11. BN Tekstilė
 12. Loretos galerija
 13. Loretos galerija
 14. Lauko baldai
 15. GRINDŲ GAMA
 16. MINKŠTOS KĖDĖS